Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie do speców od sprzętu FOTO.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie do speców od sprzętu FOTO.

    Zamieszczone przez pandzik
    azda próbna C5 wyleczy większość was z O2
    A naprawy C5 wyleczą wszystkich z Citroena.

    Nie ma co off top robić. Żaden pojedynczy przykład nikogo do niczego nie przekona i o całej firmie świadczyć nie może.

    Kilka przykładów z mojego bezp. otoczenia znajduje w pełni odzwierciedlenie w kryterium, jako tako, obiektywnym: w cenach używek.

    Popatrzcie jakie C5, renault i inne pechoty mają ceny po kilku latach.
    Mnie to daje do myślenia, ale każdy niech sobie sam decyduje.

    PS. pandzik co się dzieje ? Widzę, że jesteś na "nie" i to w wielu postach ??

    pzdr
    nie myśl o tym czego chciałeś ciesz się tym co dostałeś

  • #2
    Pytanie do speców od sprzętu FOTO.

    Pacjent to OLYMPUS SP-550UZ. Kupiony w 2007 bardzo zadbany, nigdy nie zaliczył gleby. Dziś go uruchamiam a tu na wyświetlaczu widać tylko szaro-fioletowe kontury fotografowanych przedmiotów reszta jest biała. To samo jak przełącze na wizjer jest to samo. Zdjecia niestety też tak wychodzą Macie jakieś pomysły co mogło się stać?? Czyżby matryca powiedziala papa?? :roll: Cy wogóle będzie się opłacało to naprawiać w serwisie??? Gwarancja już się oczywiście skończyła

    Dzięki
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      maxpaynemm, może tylko któraś taśma nie styka jak trzeba ( warto by rozebrać i sprawdzić ). A patrzyłeś jak sprawa wygląda w nocy ( ew. w ciemnym pomieszczeniu )?
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #4
        kowal 2002, no w sumie nie bo zaobserwowałem to przed wyjściem do pracy jak chciałem małemu zrobić fajne zdjęcie Sprawdzę wieczorem ale jeszcze wczoraj wieczorkiem robiłem fotki i nie było problemu
        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5
          tylko jak będziesz rozbierał to nie zapomnij rozładować kondensatorów, szczególnie tego z lampy błyskowej. :szeroki_usmiech

          PS poszukaj jakiegoś naprawiacza foto w swoim rejonie (no chyba że Cię we Wrocku interesuje). Jak to są styki albo podstawowe rzeczy to dużo nie wykosztuje, a jak będzie drożej np. matryca to wtedy nie naprawiają. (Często można się umówić na naprawę do jakieś kwoty)
          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X